Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin


Řazení podle: 
celkem 15 položek

349,-
cena bez DPH 317,27
(id:A 373)
dostupnost: 14 dní

Espressologie / Kristina Springerová

Sedmnáctiletá studentka Jane si přivydělává v malé kavárně jako baristka a časem vytvoří teorii, podle níž se charakter lidí pozná dle jejich oblíbené kávy. I jí samotné to přijde jako trochu bláznivý nápad, ale jen do doby, než dá dohromady několik párů, kterým to pak úžasně klape. V tu chvíli se z ní stává espressologická hvězda, k níž si chodí pro radu a rande lidé z celého města. Ale dokáže Jane najít životní lásku i pro sebe, nebo bude jediná, komu se štěstí vyhne?

97,-
cena bez DPH 88,18
(id:A 348)
dostupnost: 14 dní

Děti Ráje / Sagvan Tofi, Veronika Strnadová

Příběh velké, i když jen krátké a nešťastné lásky v rytmu disca osmdesátých let. Městečku Bičovice vládnou největší frajeři, dýdžejové Tom a Stanley, kteří dostanou každou, na kterou se podívají. Jednou Tomovi padne do oka krasavice Eva. Ta má však již dlouho jiného nápadníka – plachého básníka v tesilkách Michala – a tomu dá nakonec přednost. Pak ale do hry vstoupí intriky… Po mnoha letech se Michal vrací zpět do rodného města a rozjíždí se pokračování staré lásky i náklonnosti zcela nové…

489,-
cena bez DPH 444,55
(id:A 344)
dostupnost: 14 dní

Delirium / Lauren Oliverová

Dříve si lidé mysleli, že je láska dobrá věc. To bylo předtím, než na ni vědci objevili lék. Lidé nechápali, že když vám jednou láska oblaží mysl a rozproudí krev, není úniku. Teď je všechno jinak, vědci ji dovedou vymýtit a vláda požaduje, aby se všichni občané v den svých osmnáctých narozenin podrobili speciálnímu lékařskému zákroku, díky němuž by měli být vůči lásce imunní. Lena Halowayová se na ten den vždy těšila. Život bez lásky přece znamená život bez bolesti, bezpečný a předvídatelný. A šťastný. Schází devadesát pět dní, jenže Leně se stane něco nemyslitelného: Zamiluje se.

0,-
cena bez DPH 0,-
(id:A 321)
dostupnost: nedostupné

Bokovka / Rex Pickett

Miles se nemůže vzpamatovat z rozvodu a Jack má před svatbou. Ideální příležitost vyjet na „pánskou jízdu“. Zatímco Miles opouští město s vidinou týdne stráveného ve společnosti nejlepšího vína, které kalifornské vinice nabízejí, Jack si chce výlet užít se vším všudy. K dobrému pití totiž patří i společnost krásných žen… Do svých milostných dobrodružství zaplétá i Milese, který podobné pletky – vzhledem k blížící se Jackově svatbě – příliš neschvaluje. I on se nakonec nechá strhnout opojným vínem, které však .................

69,-
cena bez DPH 62,73
(id:O 012)
dostupnost: 14 dní

Rajská zahrada / Katie Ffordeová

Ženský román s typickou zápletkou. O Nel, cudně žijící vdovu, jejíž život se od manželovy smrti točí v podstatě jen kolem tří odrůstajících dětí, domu plného psů a koček a práce v komunitě, kde organizuje farmářské trhy a snaží se pomáhat nemocným dětem, která trpí pocitem, že má celulitidu a nadváhu a marně se snaží s ní bojovat, se uchází veskrze atraktivní a hmotně zajištěný právník Jake. Evidentně o ni stojí, ona se však citu, jenž se rodí i v ní, dlouho tvrdošíjně brání. Oboustranná náklonnost přerůstá v boj o důvěru, z nějž nakonec Jake vychází jako vítěz a rytířský hrdina, jehož dobývání Nel po nekonečných peripetiích ráda podlehne.

69,-
cena bez DPH 62,73
(id:O 011)
dostupnost: 14 dní

Oddechový čas / Katie Ffordeová

Manželství mladičké výtvarnice Perdity a burzovního makléře Lucase Gillespieho se po několika měsících rozpadlo. Lucas odešel k jiné ženě. Perdita se zhroutila, ale posléze našla útočiště u své bývalé chůvy, staré a velmi originální dámy jménem Kitty, která si život zpestřuje občasnou skleničkou whisky a kouřením dýmky. Kitty se svými názory a životními zkušenostmi dokáže Perditu postavit na nohy nejen psychicky, ale pomůže jí i v začátcích podnikání. Z výtvarnice se stává zahradnice, dodávající zeleninu a bylinky do několika hotelů a restaurací. V citové oblasti si však Perdita stále vybírá oddechový čas. I když už se dokázala s krachem manželství vyrovnat, stále není schopna uvažovat o navázaní nového citového pouta. Jednoho dne naloží dodávku a vyjede do místního hotelu, kam právě nastoupil nový šéfkuchař. Perdita s plnou náručí přepravek dorazí do kuchyně, a tam stojí on - šéfkuchař, bývalý burzovní makléř a exmanžel Lucas Gillespie. A Perdita v tu ránu pochopí, že oddechový čas skončil.

139,-
cena bez DPH 126,36
(id:O 010)
dostupnost: 14 dní

Olivová farma / Carol Drinkwaterová

Lyrické vyprávění o skutečném milostném vztahu herečky Carol Drinkwaterové a televizního producenta Michela, o olivové farmě v Provenci, do níž se ti dva na první pohled zamilovali a koupili ji, a o životě na francouzském jihu, který chutná jako „zrající oliva“.

69,-
cena bez DPH 62,73
(id:O 008)
dostupnost: 14 dní

Návrat Grace / Katie Ffordeová

Hrdinky románu - pětadvacetiletá Ellie a o deset let starší Grace - jsou na první pohled povahově velmi odlišné. Ellie je energická mladá žena, Grace je mírná a laskavá. Obě právě prožívají trauma z rozpadu svých manželství a není tedy divu, že jejich náhodné setkání probudí vzájemné sympatie. Ellie se nastěhuje ke Grace do rozpadajícího se venkovského domu a společně se pustí do jeho rekonstrukce s místním stavebním podnikatelem Flynnem Cormackem a restaurátorem Randolphem Fraserem. Dokáží obě ženy zapomenout na minulost a začít žít nový život.

69,-
cena bez DPH 62,73
(id:O 007)
dostupnost: 14 dní

Flořin úděl / Katie Ffordeová

Flora Stanzová přijíždí do odlehlého městečka na anglickém venkově převzít svůj dědický podíl v rodinné aukční síni, kterou vede její bratranec Charles. Doposud zvyklá na velkoměstský život je odhodlaná postavit upadající firmu na nohy. Počáteční napětí mezi ní a Charlesem velmi pozvolna polevuje a Charles začíná neochotně připouštět, že Flora má velmi dobré a pro firmu prospěšné nápady. Zatímco pracovní vztahy se vyvíjejí uspokojivě a firma začíná vzkvétat, dostává se Flora do problémů v osobním životě. Uměle vykonstruovaný skandál ji zažene zpět do Londýna, ale nakonec se vrací nejen k firmě, ale i k muži, který jí pozdě, ale přece, dá najevo svou náklonnost.

0,-
cena bez DPH 0,-
(id:O 003)
dostupnost: nedostupné

Italský román / Joanne Carrollová

Dojemný příběh o rodině a rozličných tvářích lásky, odehrávající se částečně v Itálii a zčásti v Austrálii, dává autorce dostatek prostoru, aby mistrně vylíčila životní osudy svých hrdinů a představila je v situacích, do kterých se může dostat kdokoliv. Hlavní hrdinka Lilian musí učinit to nejtěžší rozhodnutí, před jaké může být žena postavena. Ve čtyřicátých letech dvacátého století je ve venkovském Novém Jižním Walesu donucena vybrat si mezi svou dceruškou a životní láskou, italským válečným zajatcem. Po letech života v Itálii, kde se živí jako spisovatelka románů, se nečekaně se svou dcerou Franceskou, kterou opustila, setkává. Toto osudové setkání odstartuje novou kapitolu v životech obou žen.

69,-
cena bez DPH 62,73
(id:O 002)
dostupnost: 14 dní

Umění žít / Katie Ffordeová

Kombinace přepracování a pásmové nemoci vžene Julii Fairfaxovou do zasnoubení s hráčem golfu a milovníkem vína jménem Oscar. Když však pochopí, že vřelejší city chová k jeho roztomilému labradorovi než k Oscarovi samotnému, je nucena přiznat si fakt, že na celé situaci je cosi drasticky nesprávného. Se svým snoubencem se rozejde, opustí zaměstnání a od základu chce svůj život změnit. Její nová kariéra kuchařky na dvou lodích sloužících jako hotely rozhodně revoluční změnou v jejím dosavadním životě je, a přinese jí mnohem širší životní poučení, než jen jak přepravit loďě zdymadlem. Ale i při cestě po vodě julii minulost stále dohání. Musí se vypořádat nejen s vytrvalým Oscarem (nemluvě o jeho příšerné matce a nezlomném odhodlání její vlastní matky dceru provdat), ale také s příchodem záhadného muže do svého života .

279,-
cena bez DPH 253,64
(id:9788025319710)
dostupnost: 14 dní

S hlavou v oblacích (pejru) / Kateřina Petrusová

Stačí okamžik a váš život může být vzhůru nohama! Něco o tom ví i Markéta, kreativní ředitelka malé reklamní agentury, které víkend v jižních Čechách změní život. Kam se poděla profesionálka z města, která to má v hlavě srovnané? Pár sebevíc příjemných chvil na vesnici po boku typického "vidláka" přece nemůže změnit celý pohled na svět! Nebo snad ano?...

279,-
cena bez DPH 253,64
(id:9788025322185)
dostupnost: 14 dní

Pekáč buchet / Kateřina Petrusová

ONA
Redaktorka ženského časopisu, expertka na vaření. Miluje nové recepty, oprašuje staré po babičkách, dobrého jídla se nikdy nepřejí a je pro ni středobodem vesmíru. Sama o sobě říká, že je gastrosexuálka. Sport je pro ni nutné zlo, aby nenakynula jako její milované tvarohové buchty. Jmenuje se Klára.

ON
Adrenalinový sportovec. V létě leze po horách, v zimě po zamrzlých vodopádech. Sport je součástí jeho života a nedokáže bez něj existovat. Jeho břišní, zádové, hýžďové, no prostě všechny svaly, podle toho patřičně vypadají. Pekáč buchet může spořádat na posezení a nebude to na něm vůbec vidět. Jmenuje se Matouš.

Je vůbec možné, aby dva takto rozdílné světy fungovaly společně? Stačilo jediné včelí bodnutí a následná prudká alergická reakce, a bylo to. Náhoda je spojila dohromady, a tak na nich můžeme otestovat hned dvě lidová moudra: že láska prochází žaludkem a že láska hory přenáší.

Další skvělé čtení od Kateřiny Petrusové, které smlsnete jako pralinku. Najdete v něm všechno, co na jejích knížkách máte rády: svérázné postavy, skvělé dialogy, nečekané zápletky. Vtip, romantiku i napětí.

391,-
cena bez DPH 355,45
(id:9788025317242)
dostupnost: 14 dní

Jmenuji se X – Láska, co spaluje. Touha, co ničí / A. J. Molloy

Dvaadvacetiletá americká studentka Alex (pro přátele X) přijíždí do Neapole, kde chce získat pro svou práci podklady o italské mafii. Hned první večer se v luxusní kavárně setká s elegantním mužem, který jí naprosto učaruje.
Marc Roscarrick - potomek šlechtického rodu - je přátelský, pohledný, inteligentní a neuvěřitelně přitažlivý. Kolem něj se však vznáší aura záhadnosti. Atraktivní muž v X probudí dosud nepoznanou touhu. Jeho tajemství je ale pro dívku šokující.
Vztah X s Marcem je možný pouze za jeho podmínek. Dokáže se X vzdát svých přání a podřídit se? Své touze, ohromující přitažlivosti a erotickým tajemstvím, která ji děsí a vzrušují zároveň?

209,-
cena bez DPH 190,-
(id:9788025320013)
dostupnost: 14 dní

50 odstínů vášně / Laura Elias

Vrhněte se do milostných dobrodružství dvou lidí, kterým slovo "stereotyp" vůbec nic neříká.
Deník, ze kterého sálá horoucí žár, ale i jde mráz po zádech, přečtete jedním - zatajeným - dechem.

Nechte se svádět a svádějte! Vášeň, vzrušení a inspirace pro romantiky i odvážnější jedince...

TOPlist
Каталог ссылок, Top 100.